Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bën tatuazh kryeministrin ‘të mërzitur’, 42 vjeçari zbulon arsyen e veçantë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ec5ab492a97994c8ba8eadfdf714aaf6

Një 42 vjeçar në Mbretërinë e Bashkuar ka bërë tatuazh në barkun e tij, portretin e kryeministrit britanik Boris Johnson. Nuk do të pendohem kurrë për këtë ka thënë Kenny Wilding.

42 vjeçari ka zbuluar për mediat britanike se e ka bërë tatuazhin e veçantë për të mbledhur fonde në ndihmë të një mikes së tij, e cila vuan nga kanceri dhe një klinikë në SHBA i kishte dhënë shpresë për kurim.

Familja e Megan Smith shpreson të mbledhë 150,000 £ për të ndihmuar 25-vjeçaren, e cila u diagnostikua me sëmundjen e rrezikshme në janar 2019.

Wilding, nga Kidderminster Worcestershire, tha se ai donte të bënte diçka për të ndihmuar Smith në shansin e saj të fundit të mbijetesës dhe mendoi se një tatuazh i Boris Johnson do të “mbledhë shumë para”.

“Unë mendoj se Bozza (Boris Johnson) është një legjendë dhe kurrë nuk kam parë dikë me një tatuazh të tij. Unë kurrë nuk do të pendohem që e bëra atë siç ishte për një vajzë të re aq të veçantë”, u shpreh ai pas tatuazhit.

PRI_179065478-e1610645188528.jpg

PRI_179065403-e1610645361616.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img