Hapësire reklamuese

Aktualitet

Ben Blushi sherr të ashpër me Ramën në mbledhjen e grupit parlamentar

Shkruar nga Newsbomb

Lexo edhe:

Newsbomb.al zbardh debatet e plota në PS, Doshi-Ramës: Je bukëshkalë. Rama: E ka personale. Kërcënon Blushi: Dil në PS dhe bëj zgjedhje

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese