Ben Blushi kritikohet nga Profesori: Punë njerëzish pa shtyllë kurrizore, punë trimash që do bënin namin

Publikuar tek: politike, më 18:47 21-01-2018 Ben Blushi kritikohet nga Profesori: Punë njerëzish pa shtyllë kurrizore, punë trimash që do bënin namin

Profesor Përparim Kabo komenton në rrjetet sociale dorëheqjen ditën e djeshme nga kreu i LIBRA, të kryetarit të kësaj partie, Ben Blushi.

Duket se Kabo nuk ka besuar në qëllimin për të cilin u ngrit kjo parti, duke e konsideruar se veprimi u bë vetëm për inat të PS, raporton newsbomb.al.

Komenti i Përparim Kabos në facebook:

Gjërat aspak serioze në shoqërinë tonë janë krijimi partive politike për inat të partisë nënë …dhe nga trima që do bëjnë namin. Kryetarët e tyre pasi rrëzohen që në dallgën e parë e lënë atë,… japin me demek dorëheqjen duke treguar se vetëm serioz nuk janë…Po ku iku ideali, preptimet, vizonet ndryshe, ai nami që ju do bënit…Kësaj i thonë të humbasësh pa nam e pa nishan…Punë njerëzish pa shhtyllë kurizore….

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012932062149048
array(1) { ["section"]=> string(109) "ben-blushi-kritikohet-nga-profesori-pune-njerezish-pa-shtylle-kurrizore-pune-trimash-qe-do-benin-namin-107415" }