Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Bën aksident tek “Misto Mame” në Tiranë, shoferi 17-vjeçar braktis makinën dhe ikën me vrap

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur tek “Misto Mame”, në rrugën “Thoma Goxhaj” në Tiranë.

Sipas informacioneve, shoferi ishte një 17-vjeçar, i cili pas aksidentit ka dalë nga makina dhe është larguar me vrap.

Akoma nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe rrethanat aktuale të ngjarjes. Deri tani nuk është raportuar për të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia ka nisur hetimet për ngjarjen.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img