'Bëmë mama të të ngjaj', Tayna publikon foton e ëmbël me nënën, si dy pika uji

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:29 27-04-2020 'Bëmë mama të të ngjaj', Tayna publikon foton e ëmbël me nënën, si dy pika uji Tayna

Tayna është një nga këngëtaret më të njohura në Shqipëri.

Reperja e talentuar, që nga momenti i parë që hyri në tregun e muzikës, është pëlqyer dhe vazhdon të pëlqehet shumë nga publiku.

Bukuroshja nga Kosova është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram. Së fundi ajo ka publikuar në Instastory një foto me nënën e saj, ku ngjajnë si dy pika uji.

"Gjeni mamin", shkruan Tayna krahas fotos.

tayna.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E izoluan në qendrën studentore për Covid-19, Robert Berisha- policëve: Do ju jap 2 mijë euro…
Majk ironizon vajzat me botox: Si mundesh t'i besosh fjalës 'të dua' kur del nga buzë false (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.014050006866455
array(1) { ["section"]=> string(81) "beme-mama-te-te-ngjaj-tayna-publikon-foton-e-embel-me-nenen-si-dy-pika-uji-204256" }