Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
52 %
0.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Bella Hadid zhvishet tërësisht, pozon nudo nga shtëpia (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9474945f341f3fbcaa716b131244701c

Edhe pse koronavisuri ka bllokuar shumë aktivitete, përfshirë edhe indistrinë e modës, modelja e famshme Bella Hadid ka realizuar një set fotografik për Vogue Italia nga shtëpia e saj.

Në fotot e postuara në rrjete sociale, Bella shfaqet shumë seksi duke i lënë të gjithë me gojë hapur. Në disa prej fotove të realizuara ajo pozoi tërësisht nudo teksa mbulon pjesët intime me sandale e trëndafila.

bella-hadid.png

“Kohët kanë ndryshuar dhe të punosh në shtëpi ka një kuptim të ri. Puna ime e re për Vogue Italia. Ndihem me fat që po punoj,”- shkroi ajo.

bella-hadid2.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img