Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Bella Hadid shfaqet joshëse me bikini të zeza, zhytet në det duke u hedhur nga lartësia e shkëmbit (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bella Hadid është një prej modeleve më të famshme, e cila numëron miliona ndjekës në Instagram.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston foto dhe video nga përditshmëria dhe eventet e ndryshme ku ajo merr pjesë.

Së fundmi bukuroshja brune është duke kaluar pushimet me të dashurin e ri Marc Kalman në rivierën franceze, në Antibes. Hadid shfaqet me bikini të zeza, duke nxjerrë në pah format tejet seksi dhe ku duket shumë sensuale.

Në një video modelja shfaqet duke u hedhur nga shkëmbi, teksa bënte zhytje në det, ndërsa Kalman e priste në ujë.

Për të parë më shumë foto dhe video klikoni këtu

Më shumë

spot_img
spot_img