Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Belinda Balluku zbulon punën e saj të parë, ja hobi i ministres para se t’i futej politikës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës Belinda Balluku ka rrëfyer këtë mbrëmje punën e saj të parë.

Ajo ka treguar se puna e saj e parë ka qenë në radio, ku që nga viti 2005, ministrja ka moderuar një emision të quajtur “Me sytë e Anës”, duke fshehur emrin e saj të vërtetë.

Balluku tha në “Top Albania Radio”se në ministrinë e saj, ashtu si edhe në ministritë e tjera, janë të punësuara shumë gra.

Me nota humori ministrja tha se Edi Rama beson që nëse do punë, duhet të mbështetesh tek gratë, e nëse do llafe, tek burrat.

Më shumë

spot_img
spot_img