Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Belinda Balluku e afeksionuar pas çizmeve të saj, i vesh në çdo inspektim në kantiere ndërtimi (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a067ebdf73b19d42cacd197e3462306c

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku duket se është afeksionuar pas një palë çizmesh, pasi i vesh pothuajse në çdo inspektim në rrugë.

Ballukun e kemi parë shpesh të kryejë inspektime nga kantieri në kantier, e nga jugu në veri.

Siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme, e vetmja gjë që nuk ka ndryshuar në veshjen e saj janë çizmet. Ato janë të njëjta në çdo inspektim të ministres.

Duke pasur parasysh edhe terrenin e vështirë në kantieret që ministrja inspekton, duket se Balluku ka gjetur rehat me këto çizme dhe nuk i heq nga këmba në asnjë dalje të saj nëpër kantiere.

balluku_1.jpg

balluku_2.jpg

balluku_3.jpg

 

balluku_4.jpg

balluku_5.jpg

balluku_6.jpg

balluku_7.jpg

balliku_8.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img