Hapësire reklamuese

Politikë

Belind Këlliçi uron me fjalë zemre Annën për ditëlindje: Edhe 100 gjysma ime më e mirë!

Shkruar nga Newsbomb
Belind Këlliçi uron me fjalë zemre Annën për

Në familjen e Ledi Shamku Shkrelit sot festohet. Kjo pasi vajza e tyre, Ana, ka ditëlindjen dhe mbush 30 vjeç.

Nëna e saj, Ledi i ka bërë një dedikim të ndjerë të bijës në këtë 30 vjetor, duke i shprehur krenarinë dhe mirënjohjen për çdo zgjedhje të sajën.

Por sigurisht në këtë ditë të veçantë për të, nuk kishte si të mungonte dhe urimi nga gjysma e saj, Belind Këlliçi. Ai ka zgjedhur ta urojë partneren e tij me fjalët më të ndjera, shoqëruar me një foto, të dyve, ndërsa i ka dhuruar asaj një lule zambaku të bardhë.

“Edhe 100 vite të lumtura Annës, zemrës sime, gjysmës sime më të mirë Love you” , ka shkruar Belindi në foton që ka shpërndarë në Facebook.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese