Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
0.5kmh
0 %
Hën
6 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
12 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Belind Këlliçi reagon para Bashës: Baronët e korrupsionit festë në Surrel! Ja pse e ndaloi dje policia Frrokajn

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kjo eshte drejtesia qe kerkonte dhe beri gjithcka per ta patur Edi Rama!

Më shumë
spot_img
spot_img