Hapësire reklamuese

Politikë

Belind Këlliçi poston foton familjare në 36-vjetorin e lindjes: Këtë ditëlindje më i lumtur dhe i bekuar se kurrë

Shkruar nga Newsbomb
Belind Këlliçi poston foton familjare në 36-vjetorin e lindjes:

Kandidat i opozitës për kryetar të Bashkisë Tiranë, Belind Këlliçi sot ka festuar 36-vjetorin e lindjes.

Politikani ka publikuar një foto me familjen, teksa shkruan se në këtë ditëlindje është më i lumtur dhe më i bekuar se kurrë më parë.

“Këtë 36 vjetor më i lumtur dhe i bekuar se kurrë pranë familjes sime ❤️ Faleminderit të gjithë miqve e dashamirësve për urimet dhe mesazhet në këtë ditë. Përherë mirënjohës ndaj jush” shkruan Këlliçi në postimin e tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese