Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Belind Këlliçi në Washington, shfaqet krah kampionit të botës Evander Holyfield

Lajme të ngjashëm

Kandidati i opozitës për kryetar të Bashkisë Tiranë, Belind Këlliçi, ndodhet në Washington ku dhe ka takuar kampionin, Evander Holyfield.

Në llogarinë e tij në “Facebook”, Këlliçi ka postuar një foto krah kampionit të botës në boks për peshat e rënda, legjendës amerikane Evander Holyfield.

Sipas politikanit demokrat ndeshja e tij me Mike Tyson, do mbetet një nga përballjet më epike të boksit botëror

“Kënaqësi të takoja në Washington, kampionin e botës në boks për peshat e rënda, legjendën amerikane, Evander Holyfield

Ndeshja e tij me Mike Tyson, do mbetet një nga përballjet më epike të boksit botëror!”, shkruan Këlliçi.

Më shumë