Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Belgjika i bashkohet Gjermanisë dhe Francës në çerekfinale pas fitores së thellë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë
spot_img
spot_img