Beko, djali i Alban Hoxhës, mbështet të atin nga shkallët e stadiumit

Publikuar tek: sport, më 18:46 29-08-2015 Beko, djali i Alban Hoxhës, mbështet të atin nga shkallët e stadiumit

Portieri i Alban Hoxhës ka edhe një ndjekës të rregullut të ndeshjeve që ai dhe ekipi i Partizanit zhvillojnë në kampionat.

Në rrjetet sociale, fansat kanë postuar foton e Bekos, djalit të portierit të Partizanit, i cili ndjek nga shkallët e stadiumit "Qemal Stafa", babain e tij.

Partizani luajti dje kundër Flamurtarit, në një ndeshje të cilën kryeqytetasit e fituan me rezultatin 2-1.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shtëpia e Tiranës hap dyert më 12 shtator, bardheblutë luajnë kundër Bylisit
Tirana “i vjedh” në minutën e fundit 1 pikë Laçit »
Article Logic
Execution time: 0.012113094329834
array(1) { ["section"]=> string(73) "beko-djali-i-alban-hoxhes-mbeshtet-te-atin-nga-shkallet-e-stadiumit-19477" }