Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

“Bëjmë dot ca njerëz, në mbështetje të Bashës”, Edmond Spaho publikon SMS, akuzon kreun e PD dhe Gaz Bardhin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti demokrat Edmond Spaho publikon një sms dhe denoncon atë që e quan antikuvned të Lulzim Bashës dhe Gaz Bardhit. Sipas mesazhit, një person i kërkon një zyrtari të PD që të mbledhin sa më shumë njerëz për Kuvendin e datës 18 dhjetor.

“Ja si po manipulon pjesmarrjen ne antikuvend Lulzim Basha me Gazmend Bardhin”, shkruan Spaho dhe publikon mesazhin.

Kujtojmë se, nëser në Tiranë do të mbahet Kuvendi Kombëtar i thirrur nga Lulzim Basha. Ky ëhstë Kuvendi i dytë i PD pasi një javë më parë, më 11 dhjetor, u mbajt një i thirrur nga Sali Berisha, ku u miratua statuti i ri, logo dhe vula e re e PD dhe u shkarkua kryetari Lulzim Basha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img