Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Bëj një tatuazh dhe mund të futesh në stadium pa biletë përjetësisht…

spot_img

Lajme të ngjashëm

b881691db1f6ad57cedab59cf362d689

Futbolli i sotëm mund ta themi me plot gojën që është në shumicën tij marketing dhe reklama.

Por nga Gjermania këtë herë vjen një ide që mund të quhet më shumë se gjeniale, por deri diku edhe pak e çuditshme.

Herta e Berlinit ka vendosur që për tifozët që duan të futen në stadium pa biletë, mjafton një tatuazh dhe në çdo ndeshje në shtëpi do kenë një biletë “të përjeteshme”

Kushti i vetëm është se tatuazhi duhet të jetë unik dhe duhet të përmbajë hartën e qytetit të Berlinit, siluetën e “Olimpia Stadium” dhe një barkod identifikues. ©newsbomb.al

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img