Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Behgjet Pacolli uron Edi Ramën për fitoren: E presin shumë sfida të mëdha, jam i bindur se do i kalojë me sukses

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti kosovar Behgjet Pacolli, miku i ngushtë i kryeministrit Edi Rama e ka uruar këtë të fundit për fitoren e radhës së 25 prillit 2021.

Biznesmeni miliarder, i cili do të investojë për ndërtimin e aeroportit të Vlorës shprehet i bindur se këtë përgjegjësi dhe sfidë të madhe që ia ka besuar populli shqiptar, Rama do e kalojë me sukses.

albsig

Urimi i Behgjet Pacollit

Kryeministrin shqiptar Edi Rama e uroj për fitoren në zgjedhjet e 25 prillit. Shqiperia e kaloi testin e madh të organizimit të zgjedhjeve të cilat ishin të lira dhe demokratike. Kryeministrin dhe stafin e tij e presin shumë sfida nga ky besim i madh qytetar, të cilat jam i bindur se do ti kaloj duke e derguar vendin drejt zhvillimit dhe prosperitetit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img