Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Behgjet Pacolli i uron shërim të shpejtë Bujar Nishanit: Jam në dispozicion të plotë të familjes së tij

Lajme të ngjashëm

Behgjet Pacolli, kryetari i AKR-së, është i pari politikan që i uron publikisht shërim të shpejtë ish-presidentit Bujar Nishani.

Në një mesazh në rrjetet sociale, Pacolli thotë se është “në dizpozicion të plotë të familjes Nishani në këto momente”.

Nishani vuan nga pneumonia bilaterale post-Covid, ndërsa ditën e sotme është dërguar për kurim në Gjermani, pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore.

“Nga zemra lutem dhe i uroj mikut tim dhe Ish-presidentit shqiptar Bujar Nishani shërim të shpejtë dhe kthim sa më të shpejtë në familjen e tij. Unë jam në dizpozicion të plotë të familjes Nishani në këto momente”, shprehet Pacolli.


Më shumë