Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Behgjet Pacolli, Bamir Topi dhe Stjepan Mesić bëhen bashkë, çfarë paralajmërojnë 3 ish-presidentët për bahskëpunimin ekonomik mes vendeve

Lajme të ngjashëm

Ish-Presidenti shqiptar Bamir Topi është takuar mbrëmjen e sotme me ish-Presidnetin e Kosovës Behgjet Pacolli dhe atë kroat Stjepan Mesiç.

Behgjet Pacolli ka publikuar një foto nga takimi i 3 Presidentëve, teksa thotë se është diskutuar për mundësitë e bashkëpunimit për të kontribuuar në zhvillimin ekonomik mes 3 vendeve.

“Një takim i kësaj mbrëmje me Presidentin Stjepan Mesić dhe Presidentin Bamir Topi me miqtë tjerë në Hotel Palace per te diskutuar per mundësit e bashkpunimit për të kontribuar në zhvillimin ekonomik te vendeve tona”, shkruan Pacolli.


Më shumë