Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

Bëhet e gjallë Fjolla Morina, poston foton e parë nga arratia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9cfbfff4cfa7dbcac8c8e06a310b0927

Është bërë e ‘gjallë’ këngëtarja Fjolla Morina, që prej arratisë nga Kukësi.

Së fundmi ajo ka postuar një foto nga tubimi i Albin Kurtit në ‘Instastory’, me mbishkrimin ‘mbret’, duke e mbështetur kreun e Vetëvendosjes në Kosovë.

Këngëtarja pak ditë më parë u bë kryefjalë e medias pasi ajo theu masën “arrest shtëpie”, dhe policia e shpalli në kërkim.

Fjolla Morina është në gjykim për kryerjen e veprës penale trafikim i armëve dhe municionit.

 

fjollaa.png

Më shumë

spot_img
spot_img