Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bëhen publike dy videot e ballafaqimit Doshi-Bami në Prokurori

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1a39ef176c217c96f4facc838b56dc65

Në dy videot e bëra publike e ballafaqimeve mes deputetit Tom Doshi dhe Durim Bami në ambientet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Bami refuzon të pranojë me gojën e tij se kjo ngjarje është e vërtetë, madje një rast thekson se është montuar.

Në videon e parë shihet ajo q ëish-deputeti i PS-së ka sqaruar në media se Bami nëpërmjet gjesteve i ka treguar se persona të maskuar, për të cilët Doshi pretendon se janë efektivë të policisë, kanë kërcënuar familjen e tij.

Ndërsa në videon e dytë, Doshi hynë në dhomën ku ndodhej Durim Bami pasi largohet vëllai i këtij të fundit. Aty Doshi i kërkon Bamit që të pranojë të vërtetën ashtu siç është, por ai i përgjigjet se kjo është e sajuar.

Gjithsesi, nga të dyja videot kuptohet se Doshi dhe Bami kanë afrimitet të madh midis tyre.

Lexo edhe: Publikohet video e plotë e Durim Bamit në Prokurori, e quan “çështjen Doshi” inskenim

 

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img