Hapësire reklamuese

Politikë

Begaj vizitë në Bullgari, takim “kokë më kokë” me homologun e tij

Shkruar nga Newsbomb
Begaj vizitë në Bullgari, takim “kokë më

Presidenti Bajram Begaj ditën e sotme do të zhvillojë një vizitëë zyrtare në Bullgari, ku do të zhvillojë një takim “kokë më kokë” me homologun bullgar Rumen Radev.

Pas takimit dhe diskutimeve Begaj dhe Radev do të zhvillojnë një konferencë të përbashkët.

Po ashtu presidenti do të zhvillojë një vizitë te trupat ushtarake shqiptare që janë të pozicionuara në Novo Selo, si pjesë e programit të NATO-s “Enhance Vigilant Activity”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese