Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Begaj vizitë në Azerbajxhan, takim me presidentin Ilham Aliyev

Lajme të ngjashëm

Presidenti Bajram Begaj ndodhet për një vizitë në Azerbajxhan, ku ëhstë takuar me presidenti i Republikës së Azerbajxhanit Ilham Aliyev.

Begaj ndodhet në Azerbajxhan për një vizitë pune për të marrë pjesë në Forumin e 10-të Global Baku.

Begaj në aeroport u prit nga ministri i Energjisë së Azerbajxhanit Parviz Shahbazov dhe zyrtarë të tjerë, ndërsa pak më parë është takuar dhe me homologun e tij.


Më shumë