Tirana
broken clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0.5kmh
78 %
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

Begaj mirëpret me ceremoni zyrtare presidentin e Azerbajxhanit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka mbërritur në Shqipëri presidenti i Azerbajxhanit Ilham Aliyev. ALiev është mirëpritur me ceremony zyrtare nga presidenti Bajram Begaj.

Kjo është një vizitë e rëndësishme për marrëdhëniet dypalëshe mes Shqipërisë dhe Azerbajxhanit.

Krerët e shteteve do të zhvillojnë një takim rreth 30 minuta në ambjentet e Pallatit të Brigadave. Në përfundim të takimit, rreth orës 11:20 Presidenti Begaj dhe Presidenti Aliyev do të mbajnë një deklaratë për mediat.

 

Më shumë


spot_img
spot_img