Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

BEFASUESE/ Pas Vangjush DAKOS e pëson dhe politikani europian, SHBA-ja i refuzon vizën amerikane për korrupsion (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Liviu Dragnea, politikani rumun i ndaluar të udhëtojë në SHBA

Më shumë

spot_img