Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Befason Maluma, kjo është vajza e ëndrrave për këngëtarin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2ede1ce0ef699c699fc95841411257ae

Këngëtari kolumbian Maluma cilësohet nga femrat si artisti më simpatik në botë, por momentalisht ai është beqar.

Në një intervistë për “Acces Hollywood”, Maluma tregoi edhe vajzën e ëndrrave për të, e cila është modelja Kendall Jenner.

AI tregoi se e kishte takuar modelen në një fushatë të Calvin Klein, dhe që nga ajo hohë Kendall i ka mbetur fiksim.

“Ishim duke bërë fotografi dhe ajo më pa, menjëherë u bëra shumë nervoz, jam i sigurtë që ajo e vuri re këtë”- tha Maluma.

Kolumbiani është “single”, ndërsa tha se nuk ka ndërmend të hyjë në një lidhje deri sa të ketë partnere Kendall Jenner.

59246e25dd089538188b47b9.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img