Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Befason kandidati “modest” me ‘Ferrari’, ja sa vota ka arritur të marrë deri më tani

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet nga numërimi i rreth 14 mijë votave në Podujevë.

Sipas këtyre rezultateve,  kandidati i LDK-së, Ekrem Hyseni vazhdon të kryesojë, teksa ndiqet nga kandidati i Vetëvendosjes Shpëjtim Bulliqi.

Por, sa vota ka marrë deri tash kandidati i Nismës, Xhemajl Hasani?

Ai ishte bërë viral gjatë fushatës për deklaratat e tij nëpër studio televizive dhe postimet në Facebook. Madje, shprehej i bindur se do të fitonte.

Por si duket parashikimet e Hasanit nuk kanë dalë pasi ai deri tani sipas KQZ-së ka arritur të marrë vetëm 44 vota.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img