Befason ish-kryeministri i Anglisë: Kam konsumuar drogë dhe alkool  

Publikuar tek: bota, më 15:17 14-09-2019 Befason ish-kryeministri i Anglisë: Kam konsumuar drogë dhe alkool   Ish-kryeministri i Anglisë David Cameron

Ish-kryeministri i Anglisë David Cameron rrëfeu për gazetën britanike ‘’The Times’’ se ka konsumuar drogë në adoleshencë dhe ka rrezikuar të përjashtohej nga Kolegji i Berkshire.

Këto deklarata, ish-kreu i Partisë Konservatore i ka publikuar dhe në librin e tij.

‘’Problemet filluan në vitin e tretë për shkak se po më krijohej mendimi se isha mediokër. Mendoja se po qëndroja në hijen e vëllait tim. Kam patur panik për të dalë mes turmave. Këto abuzime me drogën, alkoolin, duhanin për pak sa më kushtuan shkollën’’, shprehet Cameron për problemet në rini.

Ai dha dorëheqjen në vitin 2016 teksa referendumi për të dalë nga BE nuk favorizoi qëndrimin e tij kundra.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Spanjë, stuhi e fuqishme rrufesh, nata bëhet ditë, video amatore po bën xhiron e rrjeteve sociale
Presidenti Trump konfirmon vrasjen e djalit të Osama bin Ladenit »
Article Logic
Execution time: 0.01164698600769
array(1) { ["section"]=> string(72) "befason-ish-kryeministri-i-anglise-kam-konsumuar-droge-dhe-alkool-178426" }