Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Befason i ftuari, ja si shfaqet në emision “live” dhe çfarë kërkon (Foto)

Lajme të ngjashëm


Më shumë