Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
29 %
4.6kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Befason Fatbardh Kadilli: E dija që në shkurt që Berisha do të shpallej “non grata”, e dinte edhe ai me Bashën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli, ka bërë një deklaratë befasuese mbrëmjen e sotme, pasi u shpreh se kishte dijeni që në muajin shkurt se Sali Berisha do të shpallej “non grata”.

Ai thaë n Syri Tv se në dijeni të vendimit të Departamentit Amerikan të Shtetit ishin edhe vetë Sali Berisha dhe Lulzim Basha.

“Kisha informacione për këtë që ndodhi. E dinte edhe Sali Berisha dhe Lulzim Basha. E priste, nuk e kishte prerë biletën. Kam pyetur dikë dhe më kanë thënë që edhe Sali Berisha e di. Në bindjen time ka një frakturë, më shumë se frikson në komunikimin me partnerët strategjikë. Unë nuk fajësoj Sali Berishën që ka 8 vite që është në opozitë, por atë që është kryetar i opozitës”, tha Kadilli.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img