Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Befasojnë çiftet mbretërore, shfaqet pas 5 muajsh të katërt bashkë

spot_img

Lajme të ngjashëm

46f30fcc05f28660ef6955c3746086c3

Mbrëmjen e djeshme dy çiftet e njohura mbretërore, Meghan Markle, Princ Harry dhe Kate Middleton, Princ William u bashkuan sërish me njëri-tjetrin në një dalje publike.

Të katërt ishin të pranishëm në eventin ‘Royal British Legion Festival of Remembrance’, i cili i bëri bashkë pas 5 muajsh.

Kujtojmë që për herë të fundit Kate, William, Meghan dhe Harry u shfaqën pranë njëri-tjetrit në muajin qershor, kur Mbretëresha Elizabeth festoi ditëlindjen e saj.

Më herët është përfolur se mes vëllezërve ka pasur një përçarje dhe për këtë ‘faji’ i ka mbetur marrëdhënies që kanë patur dy kunatat Kate dhe Meghan.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img