Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

‘Bebushi po rritet’, Olta Gixhari nuk i reziston dot pasqyrës, pozon me barkun e rrumbullakosur dhe duket aq e ëmbël

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

62442d392b526235d2b460f80d6abb2e

Olta Gixhari është një nga personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Aktorja bukuroshe shumë e dashur për publikun, tashmë është në një pritje të ëmbël dhe mesa duket ndodhet në “qiellin e shtatë”.

Bebushi ka filluar të rritet dhe barku sa vjen e rrumbullakoset. Kësisoj Olta nuk i ka rezistuar dot fotove përpara pasqyrës.

shta.PNG

Ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram ndjesitë e bukura të pritjes së ëmbël dhe ka treguar se mezi po pret të bëhet nënë.

shtat.PNG

Madje, përgatitjet për bebushin kanë nisur dhe Olta ka shkuar të blejë rrobat e para të foshnjes. Në InstaStory, aktorja ka ndarë një video nga dyqani i fëmijëve dhe tregon se kjo është pjesa e saj e preferuar.

rrobat.PNG

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img