Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bebi numër 2 po vjen! Këngëtari i njohur baba për herë të dytë, zbulon gjininë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur, Besnik Qaka dhe partnerja e tij do të bëhen prindër për herë të dytë. Këtë lajm të bukur e bëri të ditur vetë artisti mbrëmjen e djeshme ku tregoi se do të bëhet babai i një djali.

“Është një ndjenjë e veçantë. Por gjininë e kemi zbuluar, është djalë”, tha këngëtari në emisionin ‘Ky emër nuk ka nevojë për prezantim’

Gjatë intervistës Besniku gjithashtu foli dhe mbi projektet dhe karrierën e tij. Këngëtari rrëfeu se gjatë periudhës së pandemisë ai ka punuar disa projekte të reja.

Kujtojmë se Besnik Qaka dhe bashkëshortja e tij, Lolita në vitin 2017 kurorëzuan me martesë lidhjen e tyre të dashurisë. Menjëherë pas martesës ata dhanë edhe lajmin e bukur se së shpejti do të bëheshin prindër, me vogëlushen e tyre Una.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img