Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bebe Rexha “zhvishet nga komplekset”, me bikini, ekspozon të pasmet e kolme pranë pishinës (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të dashura dhe të komentuara në “showbizin” e huaj, por jo vetëm, edhe në Shqipëri merr vëmendjen e merituar.

Me postimet e fundit në rrjetet sociale, këngëtarja me origjinë shqiptare tregon se tashmë ajo nuk ka më komplekse me trupin e saj.

Së fundmi Bebe ka ndarë me ndjekësit një foto, ku shfaqet pranë pishinës me bikini ngjyrë të zezë, duke nxjerrë në pah të pasmet e saj të kolme.

Ndonëse në këto foto këngëtares i bien në sy format e kolme apo kilogramët e tepërt, duket se Bebe Rexha nuk e ka më kompleks të postojë foto “të nxehta”, në të cilat tregon format e trupit. 

Pak kohë më parë këngëtarja iu bënte thirrje vajzave që të mos kenë komplekse për trupin e tyre, në çfarëdo lloj forme, por ta duan, ta pranojnë dhe ta respektojnë, duke lënë pas paragjykimet e të tjerëve.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img