Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Bebe Rexha shtatzënë? Tha se nuk ka të dashur, por këngëtarja fotografohet me barkun e fryrë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është një ndër femrat më të famshme në botë.

Vetëm disa ditë më parë bëri xhiron e medias deklarata e këngëtares, e cila tha se nuk ka të dashur, pasi meshkujt kanë frikë prej saj.

Mirëpo së fundmi fansat kanë shpërndarë një foto të Bebes të bëra nga paparacët, ndërkohë ngrenë dyshimet se është shtatzënë.

Në foto duket barku i fryrë i këngëtares, por shqiptarja e ka mohuar të jetë shtazënë dhe ka thënë se është thjesht topolake.

-640-0-5ca741503446f.jpg

-640-0-5ca7414b9c025.jpg

Më shumë
spot_img
spot_img