Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
5.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Bebe Rexha shpërthen ndaj presidentit Donald Trump: “Jam vajza e një emigranti”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shumë emra të njohur te kinematografisë dhe muzikës më me zë në botë kanë dalë kundër presidentit të amerikës Donald Trump, në lidhje me emigrantët.

 Një ndër to është dhe kengëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha. Gjatë një koncerti per organizaten jofitmprurëse “ACLU Nationwite” te mbajtur në Los Angeles ,shqiptarja tha se është e bija e një emigranti dhe se Amerika është vend i njerzëzve të lirë.

“Jam vajza e një emigranti, nuk do të isha këtu nëse im atë nuk do kishte ardhur nga Shqipëria për në SHBA.Kjo është shtëpia e njerezve të lirë.Mjaft shkatërrove ëndrren amerikane”-u shpreh Bebe Rexha teksa mbante nje bluzë të veshur ku shkruhej “vajzë emigranti”.

Më shumë

spot_img