Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Bebe Rexha publikon VIDEOKLIPIN e “I Got You”, do ju lë pa fjalë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bebe Rexha ka publikuar Videoklipin e një prej këngëve të saj më të pëlqyera “I Got You”, me të cilën ka marrë pjesë dhe në MTV.

Bebe ka zgjedhur shkretëtirën për të realizuar videoklipin. Vlen të përmendim dhe faktin që këngëtarja shqiptare ngjan mjaft tërheqëse me “look”-un e saj veç vokalit  për të cilin nuk kemi çfarë të themi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img