Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Bebe Rexha publikon foto me partnerin, e thotë me “plot gojë” sa e dashuruar është

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja dibrane, Bebe Rexha është një nga figurat më të dashura nga shqiptarët, por jo vetëm, pasi ajo tashmë është një ndër artistet me famë botërore.

Një vëmendje të madhe nga mediat rrëmbeu edhe lidhja e saj me regjisorin e njohur, Keyan Safyari, pas publikimit të fotove nga paparacët, ku Bebe shihej teksa shkëmbente puthje të zjarrta me partnerin e saj.

Pas publikimit të këtyre fotove, këngëtarja shqiptare nuk e fshehu më dhe ja bëri “bam” përmes një postimi në rrjetet sociale ku tregonte se sa e dashuruar ishte me regjisorin.

Që prej atij momente Bebe nuk është fshehur më dhe gjatë gjithë kohës poston imazhe me Keyan ku nuk mungojnë as dedikimet. 

Së fundmi ajo ka publikuar nëj foto krah Keyan krah të cilës shkruan: Dashuria ime.

Më shumë

spot_img
spot_img