Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Bebe Rexha, personazhi i veshur më bukur në eventin e rëndësishëm nën Los Angeles

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha bëri një mbërritje të mrekullueshme në “iHeartRadio Music Aëards 2023” në Dolby Theatre në Los Angeles, dy ditë më parë.

Ylli i muzikës Pop është futur në top listën e njerzëve të veshur më bukur në “iHeartRadio Music Aëards 2023”.

Këngëtarja shqiptare zgjodhi një fustan kadifeje nga Alessandra Rich. Dizajni me shpatullat jashtë, i plotësuar nga pendë voluminoze, solli një “vibe” të stilit të vjetër, çka e bër Beben të shkëlqente.

Ngjarja e këtij viti u organizua nga Lenny Kravitz në Teatrin Dolby në Los Angeles. Taylor Sëift u nderua me çmimin “Inovator” dhe Pink mori çmimin “Icon”, ndërsa Bebe Rexha fitoi çmimin “Kënga më e mirë e zhanerit Dance”, me hitin e saj “I’m Good Blue”.

Më shumë