Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Bebe Rexha nuk përmbahet dot, shan rëndë publikun në koncert ‘live’ (Çfarë ndodhi)

spot_img

Lajme të ngjashëm

e892349eeb2cc81a5aa82e140d3b7e4c

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha është gjithmonë në qendër të mediave rozë.

Në koncertin e fundit të saj Bebe ka sprovuar publikun për të kënduar bashkë me të këngët, por gjithçka ka rezultuar një dështim, pasi ata nuk i dinin  vargjet e fundit të këndës së saj “Meant To Be”.

Bëhet fjalë pikërisht për këngën, e cila pritet që të këndohet edhe në Spotify.

Kur turma nuk këndoj para saj në “Hammer Museum” në Los Anxhelos, ajo u u përmbajt dot më dhe lëshoi fjalë fyese si “fuck you” kundrejt publikun.

Këngëtarja 29-vjeçare, i tha bendit të saj që të ndalonte performancën.

“Kam punuar shumë që ta marrë këtë përgjigje, OK?”.

auto_bebe-2_1549652528-58351731549660347.jpg

 

 

 

 

Më shumë

spot_img