Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bebe Rexha një “zjarr” i vërtetë, nuk i le vend imagjinatës, ekspozon komplet të pasmet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të përfolura. Këngëtarja me origjinë shqiptarë është në qendër të mediave të huaja përveçse për muzikën, ajo zë faqet e para të protaleve herë për jetën e saj private dhe herë për format seksi që ka.

Edhe pse ndjekësit ndonjëherë e “kryqëzojnë” për fizikun e saj të mbushur, Beba fiks si një shqiptare nuk e “çan kokën” fare dhe vazhdon të ekspozojë trupin e saj.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare na ka sjellë një copëz të vogël nga performanca e saj në finalen e sezonit të dytë të emisionit “Legjendaret”.

E veshur me fustan të zi pas trupit, transparent format e Bebës ishin gati të “shpërthenin”. Kjo foto e këngëtares ka marrë mijëra klikime dhe ndjekësit nuk kanë nguruar të lenë komentet e tyre.

198735975 3833434316784563 5064616155211003238 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img