Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Bebe Rexha ndan momente private me të dashurin e saj (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

421472a68de6ecb97ef29e35de2b2c43

Bebe Rexha përflitej që në korrik për një romancë të re, të cilën ajo vendosi ta“zyrtarizonte” në muajin shtator, në një foto ku kishte mbuluar portretin e partnerit dhe i uronte ditëlindjen.

Bebe dhe partneri i saj kanë qenë në një darkë me miq të përbashkët dhe sigurisht këngëtarja nuk nguroi të ndajë me fansat disa momente romantike me të.

key.jpeg

Këngëtarja me origjinë dibrane ka publikuar në Instastory një video teksa puth në buzë Keyan, duke na falur shumë dashuri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img