Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Bebe Rexha “korr” një tjetër sukses, këngëtarja nuk i mban dot lotët (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, ka shënuar një sukses të jashtëzakonshëm me këngën më të re që ka sjellë në duet me David Guetta.

Fillimisht gjithçka nisi si një trend në TikTok dhe për shkak se u bë menjëherë virale, ata vendosën që ta publikonin këngën që kishin punuar disa vite më parë.

Që prej momentit të publikimit kënga ka “pushtuar” majat e klasifikimeve më të rëndësishme botërore.

Por Së fundmi,, “I’m Good” është renditur në vend të parë në klasifikimin e këngëve në Mbretërinë e Bashkuar. Këngëtarja shqiptare është emocionuar nga kjo arritje dhe ka festuar. Bebe ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet e përlotur për suksesin e arritur të këngës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Më shumë
spot_img


spot_img