Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Beatrix eleminohet nga Big Brother

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

E eleminuara e radhës nga shtëpia e Big Brother është Beatrix Ramosaj.

Ajo ishte e nominuar nga banorët bashkë me Donaldin dhe Einxhel.

I pari që u shpëtua ishte Donaldi, dhe në përballjen me Einxhel, Trixa u eliminua.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img