Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Beatrix çon temperaturat në “stratosferë”, i le të gjithë pa fjalë e veshur me bikini seksi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Beatrix Ramosaj ka nisur pushimet e saj dhe nuk kishin si  të mungonin disa foto seksi me bikini. Para pasqyrës e veshur me bikini ngjyrë bojqelli, kënëtarja ka mahnitur ndjekësit me format trupore që ka.

Barku i shteshtë dhe i tonifikuar është ai që bie në sy menjëherë duke  na shtyrë të gjithëve kështu drejt palestrës dhe dietave ushqimore.

Në një foto tjetër, në plan të parë Beatrix ka vendosur gjoksin, teksa ekspozon e përkulur para kamerës.

Menjëherë të shumta kanë qenë komentet pozitive që kanë vëshuar drejt fotove të këngëtares, të cilët e kanë komplimentuar për format perfekte që ka.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img