Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

‘BE u distancua nga draft-raporti’, Kryemadhi: Rama fushatë dezinformuese për të justifikuar rikanabizimin e vendit për efekt elektoral

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

795abe3ff5cca51aae17c62f6b305324

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka përshëndetur deklaratën e Delegacionit të BE-së në Shqipëri, që tha se BE dhe KE nuk kanë lidhje me draft-raportin për legalizimin e kanabizin për qëllime mjekësore.

Kryemadhi tha se Rama po bën fushatë për të justifikuar rikanabizimin e vendit për efekt elektoral.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img