Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

BE hoqi kufizimet e udhëtimit për Shqipërinë, Manastirliu: Lajm i mirë, shenjë që tregon se po shkojmë drejt normalitetit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar pas vendimit të BE që hoqi kufizimet për udhëtarër nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Manastirliu shprehet se ky është një lajm i mirë pasi tregon se kjo tregon se po shkojmë drejt normalitetit.

Ndër të tjera ajo edhe një herë u ka bërë thirrje qytetarëve që të tregohen të kujdeshëm.

Postimi i plotë i Manastirliut:

Lajm i mirë

Dakordësia e vendeve të Bashkimit Europian për të hequr kufizimet e udhëtimit për Shqipërinë është padyshim një lajm i mirë🙌🏼

Një lajm i shumëpritur për të gjithë shqiptarët por edhe një shenjë e mirë se po shkojmë drejt normalitetit që të gjithë dëshirojmë🙏🏼

Por sërish një apel për të gjithë qytetarët: Të mos e ulim vigjilencën, në këto metra të fundit drejt daljes nga tuneli i gjatë i pandemisë.

Më shumë

spot_img
spot_img