Tirana
light rain
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
6 °
E premte, 27 Janar, 2023

Bayern Munchen dhe Real Madrid “kopjojnë” veten, rezultate të njëjta si në sfidat e para

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbyllen dy ndeshjet e para të 1/8-ve të Champions League.

Bayern Munchen mposht 5-1 Arsenalin në Londër duke u kualifikuar me rezultatin e përgjithshëm 10- 2.

Real Madrid mposht 3-1 Napolin dhe kalon për më tej falë suksesit 6-2 në total.

Si Bayern Munchen ashtu edhe Real Madrid kanë përmbysur rezultatet në pjesën e dytë, pasi në fraksionin e parë të ndeshjes u gjendën në disavantazh 1-0.

Një tjetër rastësi e madhe është fakti se gjermanët e Carlo Ancelottit fitojnë edhe sot në Londër 5-1, po aq sa në sfidën e parë, ashtu si Reali që arriti të mposhtte sot Napolin 3-1, me të njëjtin rezultat që fitoi në Spanjë në ndeshjen e parë.

Më shumë


spot_img
spot_img