Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Batuta për zhveshjen e Ramës që i bëri të gjithë të qeshin në Komision

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dihet tashmë që në çdo fjalim i kryeministrit Edi Rama nuk kalon pa batuta.

Edhe sot, teksa dëshmon në Komisionin Hetimor për marrëveshjen e CEZ, Rama i ka bërë të gjithë të qeshin teksa iu derjtua demokratit, Edmond Sapaho duke thënë se pas përfundimit do të dalin dhe do të thonë se e zbërthyen dhe zhveshën…

I menjëherëshëm ka qenë edhe reagimi i Saphos i cili i tha të mos shqetësohej se nuk e zhvesh njeri.

Por, Rama nuk ka nguruar t’i thotë se nuk e ka problem këtë punë dhe e gjithë salla shpërtheu në të qeshura.

Rama: Do dilni jashë dhe do thoni se e zbërthyem dhe e zhveshëm Ramën

Spaho: Mos ki merak se nuk të zhvesh njeri

Rama: As un se kam problem këtë punë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img